Proměna Heleny Š.

Formé clinic
Helena měla problém s horními víčky, které ji omezovaly při čtení i při každodenní činnosti.
Helena měla problém s víčky, které ji omezovaly při čtení i při každodenní činnosti. Ve Formé clinic jsme pomohli tento častý problém vyřešit.

Proč jste se rozhodla pro naši kliniku?

Byla jsem velmi nespokojená se svými horními víčky. Měla jsem veliký problém při čtění, protože mi horní oční víčka padala dolů. Z tohoto důvodu jsem kontaktovala Formé clinic, kde mi operace horních víček byla během osobní konzultace doporučena.

S jakým problémem jste nás oslovila? Co Vás k nám přivedlo?

Formé clinic jsem oslovila s problémem převisu kůže horních očních víček.
Blepharoplastika patří mezi operace řešící změny kůže způsobené stárnutím v oblasti víček a očního okolí.

Jak jste byla spokojena s průběhem operace, hojeni?

S průběhem operace jsem byla spokojená velice. Zákrok proběhl rychle a pan doktor Vašek se sestrou Naďou zajistili, že jsem v průběhu operace informována o každém kroku. Hojení probíhalo bez potíží a velmi rychle, otoky a modřiny každým dnem mizely a já jsem začínala vidět výsledek.

Je něco co Vás překvapilo, co jste nečekala (ač už pozitivně, nebo negativně)?

Výsledek, ten je úžasný. Celý personál Formé clinic je velice profesionální. Klinika Formé předčila mé očekávání a ráda bych ji všem, kteří o nějakým zákroku nebo pomoci uvažují, doporučila.

Mohlo by vás zajímat

Trápíte se v posilovně, jíte zdravě a některé partie prostě zůstávají beze změn? Poslední přebytečná kila se vám nedaří zhubnout? Od porodu už utekl nějaký ten pátek, ale některé vaše partie vám jej stále připomínají? Určitě už jste slyšeli o liposukci. Jednoduše se zbavit přebytečných kil bez námahy a zbytečných diet zní jako sen.
Trápí vás kila na víc a váháte, který zákrok je vhodný právě pro vás? Abdominoplastika nebo liposukce? Jaký je v nich rozdíl? Pro koho jsou zákroky vhodné? Mají stejný účinek? Čtěte na našem blogu!
Vaše nejčastější obavy ze zákroku se často týkají bolesti: “Budu při zákroku něco cítit? Nebude to bolet? Jak dlouho budu po zákroku bolavá?”

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak.
Máte otázky nebo potřebujete druhý názor?
Poraďte se s našimi chirurgy.
Domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma.
Jméno a příjmení
E-mail
Dotaz
Odeslat
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku