Aktuální informace

Máme pro vás otevřeno!

Vaše bezpečnost je naše priorita.
Dodržujeme pravidlo 3R.
ruce
roušky
rozestupy
Jsme zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Abdominoplastika

Abdominoplastika.
Tak zvaná abdominoplastika je nejúčinnější způsob, jak odstranit nadbytečný tuk a povislou kůži v oblasti pupíku. Na „převislé“ břicho totiž nestačí ani cvičení a změna jídelníčku.

Pro koho se zákrok hodí:

Pro všechny, které trápí povislá kůže v důsledku výrazného zhubnutí či povolení břišní stěny nebo pro ženy po porodu.
 

Kdy na zákrok jít:

Nejdříve jeden rok od porodu.
 

Jaký výsledek čekat:

Změní se váš pas i břicho. Čekejte jeho zploštění, zpevnění a odstranění přebytečné kůže i tuku.
 

Jak zákrok probíhá:

Zákrok se provádí dvojím způsobem. Buď jako celková operace břicha nebo jen jako částečná – tedy miniabdominoplastika.
V případě celkové plastiky trvá operace dvě až tři hodiny a provádí se v celkové anestezii. Proto je třeba pečlivé interní předoperační vyšetření. Operační řez je veden těsně nad pubickým ochlupením mezi oběma kyčelními kostmi. Jizva pak tedy není vidět, je v celé délce kryta spodním prádlem.
Součástí operace je kromě odstranění přebytečné povislé kůže i přesazení pupíku a zpevnění břišní stěny. To se provádí sešitím rozestouplých břišních svalů a zeslabením podkožní tukové vrstvy. V případě, že operatér stanoví rozsáhlou břišní diastázu, je klientovi účtován extra příplatek 11 500 Kč. Často je zákrok kombinován s liposukcí nadbřišku a boků.
 

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Většinou 2 noci. Po propuštění je však nutné dodržovat klidový režim dalších 12 až 16 dní. Sport a další fyzickou zátěž je třeba vynechat 6 týdnů.
 

Co Vás čeká po zákroku:

Po týdnu vás čeká první převaz, na dalších se domluvíte přímo s lékařem. V prvních týdnech také můžete cítit jemné pnutí v okolí jizvy, to však ustoupí.
 

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.
 

Před a po

Cena zákroku
Abdominoplastika
47 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Zákrok provádí

MUDr. Tomáš Beneš
Plastický chirurg
MUDr. Matúš Baran, MBA
Plastický chirurg
MUDr. Jana Bartošková
Plastický chirurg
MUDr. Miloš Križko
Plastický chirurg
MUDr. Jiří Bayer
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Při provedení všech zákroků a ošetření dbáme na maximální šetrnost a klademe důraz na bezpečnost pro vaše zdraví.
Používáme nejmodernější přístroje a postupy s garancí vysoké kvality odborné péče profesionálů uznávaných u nás i v zahraničí.
Cena je orientační a může se lišit na základě vašich konkrétních potřeb a rozsahu zákroku. Upřesněna bude po osobní konzultaci s lékařem.
Cena zákroku
Abdominoplastika
47 000 Kč
Měsíčně
od 1 200 Kč
Cena je orientační, bude upřesněna po osobní konzultaci s lékařem.

Akceptujeme tyto benefitní karty

benefitní karty

Proměny před a po našich klientů

Proměna Jadée A.. 24 let
Abdominoplastika s liposukcí

Mohlo by vás zajímat

Trápí vás kila na víc a váháte, který zákrok je vhodný právě pro vás? Abdominoplastika nebo liposukce? Jaký je v nich rozdíl? Pro koho jsou zákroky vhodné? Mají stejný účinek? Čtěte na našem blogu!
Vzpomenete si na dvě slova, která váš život převrátila úplně naruby? “Jste přijata.”, “Máte výpověď.”, “Miluji tě.”, “Ahoj Pavle.” Ne? Určitě s námi budete souhlasit, když řekneme, že to byla tato: “Jste těhotná.”
Anestezie je dnes již naprosto běžnou součástí větších chirurgických zákroků. Na naší klinice ji provádí velmi zkušený personál s letitou praxí. Chápeme, že z ní mají někteří naši klienti respekt a občas dokonce obavy. Ty jsou dnes ale už zcela zbytečné.
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Pro rychlejší komunikaci nám prosím napište telefonní číslo.
Dotaz
Odeslat
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku