Liposukce Hi Def Liposculpture

Liposukce pomocí High Definition Liposculpture
Cena zákroku
High Def Liposukce
72 000 Kč
Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.
Tato metoda umí odhalit a zvýraznit důležité svalové obrysy. Liposukce technologií Hi-Def je pokročilá liposukční procedura, jejíž podstatou je odebrání přebytečného tuku z vybraných partií, vytvarování a vymodelování jiných částí těla.
Liposculpturing je nejčastěji využíván u mužů na tvarování břišních svalů neboli six packu.
Novější techniky, jako je liposukce pomocí Body-Jetu, umožňují vytvoření realistického trojrozměrného tvaru ošetřovaných oblastí. Toho je dosaženo ošetřením povrchových a hlubokých vrstev tuku spolu s hladkými přechody pro přirozenější a svalnatější vzhled. Odstranění těchto malých ložisek odhalí přirozené svalové obrysy, které dříve nebyly vidět. Protože se většina tohoto tuku nachází vedle různých svalových skupin, jeho odstranění pomáhá vytvořit větší svalovou definici.
 

Pro koho se zákrok hodí:

Za dolní hranici je většinou považováno dosažení 18 let věku, horní hranice definována není, ale záleží na celkovém zdravotním stavu klienta a také na stavu kůže (jak je či není elastická). Vhodnými kandidáty jsou jak muži tak i ženy, kteří chtějí pouze redukovat tuk, jenž se nepodařilo vycvičit.
 

Jak zákrok probíhá:

Druh anestezie se váže na počet odsávaných partií a náročnosti zákroku. Vyznačené partie se nejprve jemnou kanylou naplní tumescentním roztokem. Doba působení znecitlivujícího roztoku je přibližně 30 – 40 minut. Poté se partie odsávají. Klient pak většinou zůstává na klinice do druhého dne.
 

Co vás čeká po zákroku:

Kompresní prádlo je nutné nosit 2 týdny 24 hodin denně a 2 týdny 12 hodin denně. 24 hodin po zákroku je klientce dovolena krátká sprcha. Doporučujeme zůstat po zákroku minimálně týden v domácím léčení. Sport a fyzická zátěž možná po 3 týdnech. Modřiny a otoky mizí 1 – 2 měsíce po zákroku, pro urychlení hojení doporučujeme užívat enzymatickou léčbu – Wobenzym. Dle zvyklostí operatéra může být doporučena s odstupem času lymfodrenáž nebo tzv. "válečkování".
Cena zákroku
High Def Liposukce
72 000 Kč
Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.

Co byste měli vědět o zákroku

Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.
Zákrok se platí předem.
Vlastní předoperační vyšetření je velké plus, není však podmínkou. Lze jej také zajistit na naší klinice v den operace.

Proměny před a po našich klientů

abdominoplastika s liposukcí a gynekomastie

Co říkají naši klienti

Po dítěti mi zůstal na břiše nevzhledný val. Ani dietou ani posilováním jsem s ním nehnula. Jsem měsíc po operaci. Pan doktor Baran mi odsál půl litru tuku. Val je definitivně pryč. Tento týden už mizí i otoky. Těším se na finální výsledek.
Irena
28 let

Mohlo by vás zajímat

Trápíte se v posilovně, jíte zdravě a některé partie prostě zůstávají beze změn? Poslední přebytečná kila se vám nedaří zhubnout? Od porodu už utekl nějaký ten pátek, ale některé vaše partie vám jej stále připomínají? Určitě už jste slyšeli o liposukci. Jednoduše se zbavit přebytečných kil bez námahy a zbytečných diet zní jako sen.
Trápí vás kila na víc a váháte, který zákrok je vhodný právě pro vás? Abdominoplastika nebo liposukce? Jaký je v nich rozdíl? Pro koho jsou zákroky vhodné? Mají stejný účinek? Čtěte na našem blogu!
Vzpomenete si na dvě slova, která váš život převrátila úplně naruby? “Jste přijata.”, “Máte výpověď.”, “Miluji tě.”, “Ahoj Pavle.” Ne? Určitě s námi budete souhlasit, když řekneme, že to byla tato: “Jste těhotná.”

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak.
Máte otázky nebo potřebujete druhý názor?
Poraďte se s našimi chirurgy.
Domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma.
Jméno a příjmení
E-mail
Dotaz
Odeslat
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku