Proměna Báry V. 26 let Praha

Formé clinic
Bára je slečna, která se rozhodla změnit své nedostatky, a tak podstoupila nejdříve liposukci, poté augmentaci a rhinoplastiku.
Bára je slečna, která se rozhodla změnit své nedostatky, a tak podstoupila nejdříve liposukci, poté augmentaci a rhinoplastiku. Operace jí následně motivovaly ke změně životního stylu v podobě zdravého jídelníčku a času, který dnes tráví v posilovně.

Proč jste se rozhodla pro naši kliniku?

Jelikož jsem nebyla spokojena se svou postavou, kontaktovala jsem několik klinik a Formé mi odpověděla nejrychleji. Taktéž jsem si přečetla pár recenzí na internetu a bylo rozhodnuto. Objednala jsem se na konzultaci, přístup personálu kliniky byl příjemný a přátelský.

S jakým problémem jste nás oslovila? Co Vás k nám přivedlo?

První operací byla liposukce pěti partií. Výsledek dopadl nad má očekávání. Po zákroku jsem hodně shodila a to nejen operací, ale i změnou jídelníčku, čímž se mi prsa zmenšila. Rozhodla jsem se tedy podstoupit augmentaci. Prsa mi každý chválil, z malých jedniček se povedly hezké trojky. K mé spokojenosti mi už jen chybělo mít dokonalý nos, a tak jsem podstoupila třetí operaci, rhinoplastiku.
Plastika nosu (rhinoplastika) patří k nejcitlivějším estetickým zákrokům.

Jak jste byla spokojena s průběhem operace, hojeni?

Operace jsem se bála a kdo říká že se nebojí, tak lže sám sobě. Přístup byl perfektní a vůbec jsem si nepřipadala jako na klinice, ale jako v lázních, či doma. Sestřičky byly hodné, milé a pečující. Hojení bylo až překvapivě rychlé, po liposukci jsem byla aktivní tři týdny od operace. U zvětšení prsou trvala rekonvalescence o něco déle a k plně aktivnímu životu jsem se vrátila po dvou měsících. V případě rhinoplastiky to bylo zcela bezbolestné.

Je něco co Vás překvapilo, co jste nečekala (ač už pozitivně, nebo negativně)?

Teď jsem princezna a ne myška . Zvedlo se mi sebevědomí, jsem hodně spokojená a neměnila bych to. Děkuji týmu Formé clinic.

Mohlo by vás zajímat

Trápíte se v posilovně, jíte zdravě a některé partie prostě zůstávají beze změn? Poslední přebytečná kila se vám nedaří zhubnout? Od porodu už utekl nějaký ten pátek, ale některé vaše partie vám jej stále připomínají? Určitě už jste slyšeli o liposukci. Jednoduše se zbavit přebytečných kil bez námahy a zbytečných diet zní jako sen.
Trápí vás kila na víc a váháte, který zákrok je vhodný právě pro vás? Abdominoplastika nebo liposukce? Jaký je v nich rozdíl? Pro koho jsou zákroky vhodné? Mají stejný účinek? Čtěte na našem blogu!
Vaše nejčastější obavy ze zákroku se často týkají bolesti: “Budu při zákroku něco cítit? Nebude to bolet? Jak dlouho budu po zákroku bolavá?”

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak.
Máte otázky nebo potřebujete druhý názor?
Poraďte se s našimi chirurgy.
Domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma.
Jméno a příjmení
E-mail
Dotaz
Odeslat
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku