Aktuální informace

Máme pro vás otevřeno!

Vaše bezpečnost je naše priorita.
Dodržujeme pravidlo 3R.
ruce
roušky
rozestupy
Jsme zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Proměna Báry V. 26 let Praha

Formé clinic
Bára je slečna, která se rozhodla změnit své nedostatky, a tak podstoupila nejdříve liposukci, poté augmentaci a rhinoplastiku.
Bára je slečna, která se rozhodla změnit své nedostatky, a tak podstoupila nejdříve liposukci, poté augmentaci a rhinoplastiku. Operace jí následně motivovaly ke změně životního stylu v podobě zdravého jídelníčku a času, který dnes tráví v posilovně.

Proč jste se rozhodla pro naši kliniku?

Jelikož jsem nebyla spokojena se svou postavou, kontaktovala jsem několik klinik a Formé mi odpověděla nejrychleji. Taktéž jsem si přečetla pár recenzí na internetu a bylo rozhodnuto. Objednala jsem se na konzultaci, přístup personálu kliniky byl příjemný a přátelský.

S jakým problémem jste nás oslovila? Co Vás k nám přivedlo?

První operací byla liposukce pěti partií. Výsledek dopadl nad má očekávání. Po zákroku jsem hodně shodila a to nejen operací, ale i změnou jídelníčku, čímž se mi prsa zmenšila. Rozhodla jsem se tedy podstoupit augmentaci. Prsa mi každý chválil, z malých jedniček se povedly hezké trojky. K mé spokojenosti mi už jen chybělo mít dokonalý nos, a tak jsem podstoupila třetí operaci, rhinoplastiku.
Plastika nosu (rhinoplastika) patří k nejcitlivějším estetickým zákrokům.

Jak jste byla spokojena s průběhem operace, hojeni?

Operace jsem se bála a kdo říká že se nebojí, tak lže sám sobě. Přístup byl perfektní a vůbec jsem si nepřipadala jako na klinice, ale jako v lázních, či doma. Sestřičky byly hodné, milé a pečující. Hojení bylo až překvapivě rychlé, po liposukci jsem byla aktivní tři týdny od operace. U zvětšení prsou trvala rekonvalescence o něco déle a k plně aktivnímu životu jsem se vrátila po dvou měsících. V případě rhinoplastiky to bylo zcela bezbolestné.

Je něco co Vás překvapilo, co jste nečekala (ač už pozitivně, nebo negativně)?

Teď jsem princezna a ne myška . Zvedlo se mi sebevědomí, jsem hodně spokojená a neměnila bych to. Děkuji týmu Formé clinic.

Mohlo by vás zajímat

Osobní příběh Katky H., která prošla mateřstvím a rozhodla se pro plastickou operaci prsou
Zvažujete zvětšení či modelaci prsou? Rozhodnout se pro operaci není jen tak. Napadají vás nejrůznější otázky, ale nemáte se koho zeptat? Na nejčastější otázky jsme se za vás zeptali našeho plastického chirurga MUDr. Miloše Križka.
Uvažujete o plastické operaci prsou, ale ztrácíte se v pojmech augmentace, modelace, redukce prsou? Chcete vědět, jak dlouhá rekonvalescence vás po operaci prsou čeká? Zajímá vás, jestli budou viditelné jizvy? Nebo zda operace nenaruší činnost prsní žlázy a budete moci v budoucnu kojit? Na tyto, ale i další otázky odpovídá plastický chirurg, MUDr. Miloš Križko.
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku