Proměna Karolíny S. 24 let

Formé clinic
Slečna Karolína si už dlouho přála ke své sportovní postavě větší prsa. Rozhodla se pro zvětšení silikonovými implantáty a pro zákrok si vybrala Formé clinic. Ujal se jí MUDr. Jiří Bayer, který je u nás na klinice odborníkem na augmentaci a klientky ho často vyhledávají. Společně vybrali implantáty značky Polytech (Mesmo HS 315 ml). Z výsledku je Karolína nadšená a i my máme radost, že jí to moc sluší.

Proč jste se rozhodla pro naši kliniku?

Operaci jsem se rozhodla podstoupit u MUDr. Jiřího Bayera ve Formé clinic, protože se mi líbila jeho práce. Dělá hezká a přirozená prsa a přesně taková jsem si přála.
Nejčastějším řešením u žen je modelace (up lift) prsou spojená s augumentací, tedy vložením implantátu.

S jakým problémem jste nás oslovila? Co Vás k nám přivedlo?

Podstoupila jsem augmentaci prsou, protože hodně sportuji, mám atletickou postavu a v poměru k tělu jsem měla celkem malá prsa. Proto jsem se rozhodla pro jejich zvětšení.

Jak jste byla spokojena s průběhem operace?

Co se týče samotné operace, vůbec jsem se nebála. Spíše jsem se těšila, až si odpočinu, až se dám do rukou odborníků ve Formé clinic a na samotný výsledek. Nervozita začala být až ve chvíli, kdy jsem šla na operační sál a lehla jsem si na operační stůl. Ale to jsem si řekla, že už stejně nemohu utéct. :-)

Je něco co Vás překvapilo, co jste nečekala (ač už pozitivně, nebo negativně)?

Péče ve Formé clinic byla až nadstandardní, cítila jsem se tam úžasně. Byla jsem v naprostém komfortu. Co mě nejvíce překvapilo a nadchlo byla snídaně v den po zákroku. Ta byla naprosto boží. Kliniku Formé určitě doporučuji.

Mohlo by vás zajímat

Osobní příběh Katky H., která prošla mateřstvím a rozhodla se pro plastickou operaci prsou
Operace prsou jako prevence. Rakovina prsu je nejčastějším zhoubným nádorem diagnostikovaným u žen. Současná medicína naštěstí nabízí preventivní řešení, díky kterému se riziko onemocnění sníží až o 80 %.
Zvažujete zvětšení či modelaci prsou? Rozhodnout se pro operaci není jen tak. Napadají vás nejrůznější otázky, ale nemáte se koho zeptat? Na nejčastější otázky jsme se za vás zeptali našeho plastického chirurga MUDr. Miloše Križka.
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku