Proměna Petry B. 27 let Rokycany

Formé clinic
Mladá maminka Petra se stala vítězkou soutěže „Plný dekolt“, jenž probíhala na naší klinice. Splnili jsme tím její sen a zvedli její sebevědomí.
Mladá maminka Petra se stala vítězkou soutěže „Plný dekolt“, jenž probíhala na naší klinice. Splnili jsme tím její sen a zvedli její sebevědomí. Tento druh operace se řadí mezi jedny z nejžádanějších zákroků mezi našimi klienty vůbec.

Proč jste se rozhodla pro naši kliniku?

Pro vás jsem se rozhodla na základě nejlepších recenzí a vnitřního pocitu. Díky výhře v soutěži se mi to mohlo splnit.

S jakým problémem jste nás oslovila? Co Vás k nám přivedlo?

Dostala jsem od Vás příležitost zdokonalit svá prsa, a vzhledem k tomu, že i já už jsem maminka, tento zákrok jsem naprosto bez váhání kvitovala.
Nejčastějším řešením u žen je modelace (up lift) prsou spojená s augumentací, tedy vložením implantátu.

Jak jste byla spokojena s průběhem operace, hojeni?

Operace proběhla naprosto bez problému, celý tým včetně pana doktora Hýži byl se svým přátelským chováním úžasný. Celková rekonvalescence netrvala dlouho, již po 8 dnech jsem se vrátila do běžného života pracující maminky. Bolest jsem téměř nepociťovala a jizvy se zhojily k nepoznáni.

Je něco co Vás překvapilo, co jste nečekala (ač už pozitivně, nebo negativně)?

Co jsem opravdu nečekala, bylo velice rychlé, spolehlivé a profesionální jednání, po kterém následovala přesně naplánovaná operace. Vše klaplo do posledního detailu. Za sebe jsem žádnou negativní zkušenost nezaznamenala a mohu kliniku všem jen vřele doporučit. Protože je pravda, že geny a věk nezastavíme.

Mohlo by vás zajímat

Vaše nejčastější obavy ze zákroku se často týkají bolesti: “Budu při zákroku něco cítit? Nebude to bolet? Jak dlouho budu po zákroku bolavá?”
Vzpomenete si na dvě slova, která váš život převrátila úplně naruby? “Jste přijata.”, “Máte výpověď.”, “Miluji tě.”, “Ahoj Pavle.” Ne? Určitě s námi budete souhlasit, když řekneme, že to byla tato: “Jste těhotná.”
Anestezie je dnes již naprosto běžnou součástí větších chirurgických zákroků. Na naší klinice ji provádí velmi zkušený personál s letitou praxí. Chápeme, že z ní mají někteří naši klienti respekt a občas dokonce obavy. Ty jsou dnes ale už zcela zbytečné.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak.
Máte otázky nebo potřebujete druhý názor?
Poraďte se s našimi chirurgy.
Domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma.
Jméno a příjmení
E-mail
Dotaz
Odeslat
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku