Aktuální informace

Máme pro vás otevřeno!

Vaše bezpečnost je naše priorita.
Dodržujeme pravidlo 3R.
ruce
roušky
rozestupy
Jsme zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Proměna Petry B. 27 let Rokycany

Formé clinic
Mladá maminka Petra se stala vítězkou soutěže „Plný dekolt“, jenž probíhala na naší klinice. Splnili jsme tím její sen a zvedli její sebevědomí.
Mladá maminka Petra se stala vítězkou soutěže „Plný dekolt“, jenž probíhala na naší klinice. Splnili jsme tím její sen a zvedli její sebevědomí. Tento druh operace se řadí mezi jedny z nejžádanějších zákroků mezi našimi klienty vůbec.

Proč jste se rozhodla pro naši kliniku?

Pro vás jsem se rozhodla na základě nejlepších recenzí a vnitřního pocitu. Díky výhře v soutěži se mi to mohlo splnit.

S jakým problémem jste nás oslovila? Co Vás k nám přivedlo?

Dostala jsem od Vás příležitost zdokonalit svá prsa, a vzhledem k tomu, že i já už jsem maminka, tento zákrok jsem naprosto bez váhání kvitovala.
Nejčastějším řešením u žen je modelace (up lift) prsou spojená s augumentací, tedy vložením implantátu.

Jak jste byla spokojena s průběhem operace, hojeni?

Operace proběhla naprosto bez problému, celý tým včetně pana doktora Hýži byl se svým přátelským chováním úžasný. Celková rekonvalescence netrvala dlouho, již po 8 dnech jsem se vrátila do běžného života pracující maminky. Bolest jsem téměř nepociťovala a jizvy se zhojily k nepoznáni.

Je něco co Vás překvapilo, co jste nečekala (ač už pozitivně, nebo negativně)?

Co jsem opravdu nečekala, bylo velice rychlé, spolehlivé a profesionální jednání, po kterém následovala přesně naplánovaná operace. Vše klaplo do posledního detailu. Za sebe jsem žádnou negativní zkušenost nezaznamenala a mohu kliniku všem jen vřele doporučit. Protože je pravda, že geny a věk nezastavíme.

Mohlo by vás zajímat

Osobní příběh Katky H., která prošla mateřstvím a rozhodla se pro plastickou operaci prsou
Operace prsou jako prevence. Rakovina prsu je nejčastějším zhoubným nádorem diagnostikovaným u žen. Současná medicína naštěstí nabízí preventivní řešení, díky kterému se riziko onemocnění sníží až o 80 %.
Zvažujete zvětšení či modelaci prsou? Rozhodnout se pro operaci není jen tak. Napadají vás nejrůznější otázky, ale nemáte se koho zeptat? Na nejčastější otázky jsme se za vás zeptali našeho plastického chirurga MUDr. Miloše Križka.
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku