Zvětšení a vytvarování prsou

Augmentace s modelací prsou.
Cena zákroku
Augmentace s modelací
Od 78 000 Kč
Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.
Vaše prsa léty ztratila pevný tvar, podepsalo se na nich kojení vašich dětí a tak nějak se necítíte dobře? Nejčastějším řešením u žen je modelace (up lift) prsou spojená s augumentací, tedy vložením implantátu. Augumentací se dekolt hezky vyplní a modelací se dosáhne žádaného tvaru prsou, jejíž cílem je povytažení, zpevnění, vysunutí a celkové zlepšení tvaru prsou, která jsou například po těhotenství či výraznějším zhubnutí pokleslá a ochablá. U modelace jde především o odstranění přebytečné kůže. Taktéž dochází k posunu dvorců do žádané polohy.
U augmentace s modelací dochází ke zvětšení prsou pomocí implantátů. Na naší klinice používáme implantáty nejvyšší kvality splňující jakostní požadavky norem ISO a EN, které mají i certifikát CE. Podle doporučení lékaře se vybírá z kulatých, anatomických či kapkovitých implantátů značky Nagor, Mentor, Motiva.
 

Kdy na operaci jít:

Obecně kdykoli, pokud zrovna neplánujete otěhotnět. V tomto období se totiž může velikost prsou výrazně změnit. Maminkám se doporučuje počkat minimálně 8 měsíců po ukončení kojení.
 

Jaký výsledek čekat:

Obvykle provádíme zvětšení o jednu až dvě velikosti spolu s modelací prsou. Vždy ale postupujeme tak, abychom zachovali maximálně přirozený vzhled.
 

Příprava na operaci:

Jako před každou operací, tak i před augmentací s modelací je nutné vynechat některé léky obsahující kyselinu acetylsalicylovou či léky ovlivňující srážlivost krve. Před operací je nutné podstoupit předoperační vyšetření. Někteří lékaři vyžadují také sonografické či mamografické vyšetření prsou. K operaci se klientka dostaví nalačno, po provedení hygieny, s umytými vlasy a samozřejmě nenalíčená.
 

Jak zákrok probíhá:

Operace, která trvá přibližně 2 - 2,5 hodiny, se provádí v celkové anestezii. Spočívá ve zvětšení objemu  prsou vložením silikonových prsních implantátů pod prsní žlázu nebo pod velký prsní sval. A zároveň upravuje jejich tvar a postavení modelací tkáně prsní žlázy.
 

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Hospitalizace bývá dvoudenní, dovolenou si však kvůli bezpečnému hojení naplánujte na dva týdny. Sport a zátěžové aktivity doporučujeme vynechat pět týdnů.
 

Co vás čeká po operaci:

Drény se z prsou odstraňují druhý den po operaci. Prsa jsou pak zpevněna obinadlem, které se odstraňuje den po zákroku. Asi po čtrnácti dnech od operace se doporučuje provádět tlakovou masáž jizev. Vhodné je přitom používat speciální krémy na jizvy. Šest týdnů od operace by klientka měla nosit elastickou podprsenku bez kostic. S větší fyzickou zátěží může žena začít až 5 týdnů po operaci. Stehy se používají převážně vstřebatelné, pokud se použijí nevstřebatelné, odstraňují se 10. - 14. den od operace.
 

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.
 

Před a po

Cena zákroku
Augmentace s modelací
Od 78 000 Kč
Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.

Zákrok provádí

MUDr. Tomáš Beneš
Plastický chirurg
MUDr. Miloš Križko
Plastický chirurg
MUDr. Jiří Bayer
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.
Zákrok se platí předem.
Vlastní předoperační vyšetření je velké plus, není však podmínkou. Lze jej také zajistit na naší klinice v den operace.

Proměny před a po našich klientů

augmentace s modelací

Mohlo by vás zajímat

Vaše nejčastější obavy ze zákroku se často týkají bolesti: “Budu při zákroku něco cítit? Nebude to bolet? Jak dlouho budu po zákroku bolavá?”
Anestezie je dnes již naprosto běžnou součástí větších chirurgických zákroků. Na naší klinice ji provádí velmi zkušený personál s letitou praxí. Chápeme, že z ní mají někteří naši klienti respekt a občas dokonce obavy. Ty jsou dnes ale už zcela zbytečné.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak.
Máte otázky nebo potřebujete druhý názor?
Poraďte se s našimi chirurgy.
Domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma.
Jméno a příjmení
E-mail
Dotaz
Odeslat
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku