Proměna Michaely S. 24 let

Formé clinic
Michaela od mládí snila o velkých prsou. Proměnou, kterou prošla, se ji změnil život.
Michaela od mládí snila o velkých prsou. Proměnou, kterou prošla, se ji změnil život.

Proč jste se rozhodla pro naši kliniku?

Na kliniku jsem dostala kontak od mého kamararáda, začala jsem zjišťovat více informací a hledala jsem správného doktora. Již v minulosti jsem četla různé ohlasy na doktory ve Formé a bylo pro mě milým překvapením, že na klinice jsou profesionální a přesto tak osobní - neměla jsem se pak už o čem rozhodovat.

S jakým problémem jste nás oslovila? Co Vás k nám přivedlo?

Bohužel mi nebylo naděleno a už od puberty jsem snila o velkých prsou. S myšlenkou, že si jednou nechám prsa zvětšit, jsem si hrála od 16 let. Nakonec jsem si svůj velký sen splnila o pár let později.

Jak jste byla spokojena s průběhem operace?

S operací jsem byla velmi spokojená, musím přiznat, že pro mě byla největším “bubákem” narkóza, ale po příchodu anesteziologa a pana doktora mi bylo vše vysvětleno a na sál jsem šla s maličkou trémou, ale natěšená. Po operaci jsem se probudila v krásném pokojíčku, nic mě nebolelo. Bolest přišla druhý den, ale dalo se vše zvládnout a vydržet.

Je něco co Vás překvapilo, co jste nečekala (ač už pozitivně, nebo negativně)?

Musím přiznat, že mě dost překvapilo před operací “připevnění rukou”,to jsem nečekala. Byl to zvláštní pocit, protože mám ráda věci pod kontrolou a celkově se vždy, nějak snažím na vše připravit, tak tohle byla jedinná taková pro mě chvilka, než jsem si uvědomila, že je to potřeba a vlastně o nic nejde.

Mohlo by vás zajímat

Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku