Aktuální informace

Máme pro vás otevřeno!

Vaše bezpečnost je naše priorita.
Dodržujeme pravidlo 3R.
ruce
roušky
rozestupy

Proměna Michaely S. 24 let

Formé clinic
Michaela od mládí snila o velkých prsou. Proměnou, kterou prošla, se ji změnil život.
Michaela od mládí snila o velkých prsou. Proměnou, kterou prošla, se ji změnil život.

Proč jste se rozhodla pro naši kliniku?

Na kliniku jsem dostala kontak od mého kamararáda, začala jsem zjišťovat více informací a hledala jsem správného doktora. Již v minulosti jsem četla různé ohlasy na dr. Hýžu a bylo pro mě milým překvapením, že zrovna on operuje na vaší klinice- neměla jsem se pak už o čem rozhodovat.

S jakým problémem jste nás oslovila? Co Vás k nám přivedlo?

Bohužel mi nebylo naděleno a už od puberty jsem snila o velkých prsou. S myšlenkou, že si jednou nechám prsa zvětšit, jsem si hrála od 16 let. Nakonec jsem si svůj velký sen splnila o pár let později.
Augmentace je jedna z nejběžnějších plastických operací s okamžitým efektem a minimálními riziky.

Jak jste byla spokojena s průběhem operace?

S operací jsem byla velmi spokojená, musím přiznat, že pro mě byla největším “bubákem” narkóza, ale po příchodu anesteziologa a pana doktora mi bylo vše vysvětleno a na sál jsem šla s maličkou trémou, ale natěšená. Po operaci jsem se probudila v krásném pokojíčku, nic mě nebolelo. Bolest přišla druhý den, ale dalo se vše zvládnout a vydržet.

Je něco co Vás překvapilo, co jste nečekala (ač už pozitivně, nebo negativně)?

Musím přiznat, že mě dost překvapilo před operací “připevnění rukou”,to jsem nečekala. Byl to zvláštní pocit, protože mám ráda věci pod kontrolou a celkově se vždy, nějak snažím na vše připravit, tak tohle byla jedinná taková pro mě chvilka, než jsem si uvědomila, že je to potřeba a vlastně o nic nejde.

Mohlo by vás zajímat

Vaše nejčastější obavy ze zákroku se často týkají bolesti: “Budu při zákroku něco cítit? Nebude to bolet? Jak dlouho budu po zákroku bolavá?”
Vzpomenete si na dvě slova, která váš život převrátila úplně naruby? “Jste přijata.”, “Máte výpověď.”, “Miluji tě.”, “Ahoj Pavle.” Ne? Určitě s námi budete souhlasit, když řekneme, že to byla tato: “Jste těhotná.”

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak.
Máte otázky nebo potřebujete druhý názor?
Poraďte se s našimi chirurgy.
Domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma.
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Dotaz
Odeslat
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku