Aktuální informace

Máme pro vás otevřeno!

Vaše bezpečnost je naše priorita.
Dodržujeme pravidlo 3R.
ruce
roušky
rozestupy
Jsme zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Proměny našich klientů

Podívejte se na proměny našich klientů. Najdete u nich videa, rozhovory s lékaři, fotografie před a po ošetření, dojmy a recenze klientů. Jak jsou spokojeni s výsledkem, co říkají na naše doktory a jak se jim líbily prostory Formé clinic?
Všechny zákroky
Proměna Míšy M. 36 let
Proměna Jadée A.. 24 let
Proměna Danuše R. 60 let
Proměna Michaely S. 24 let
Abdominoplastika s liposukcí
Proměna Nikoly Š.
Operace víček
abdominoplastika s liposukcí a gynekomastie
liposukce 3 partií přístrojem Bodyjet
další proměny
Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Pro rychlejší komunikaci nám prosím napište telefonní číslo.
Dotaz
Odeslat
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku