Zvětšení prsou silikonovým implantátem

Augmentace.
Cena zákroku
Implantáty Nagor
Od 65 000 Kč
Implantáty Mentor
Od 72 000 Kč
Implantáty Motiva
Od 77 000 Kč
Implantáty Polytech
Od 71 000 Kč
Implantáty B-Lite
Od 94 000 Kč
Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.
Augmentace je jedna z nejběžnějších plastických operací s okamžitým efektem a minimálními riziky. Na naší klinice používáme implantáty značky Nagor, Motiva a Mentor. Tyto implantáty patří k těm nejlepším na trhu. Značky splňují jakostní požadavky norem ISO a EN a mají i certifikát CE.
 

Nová metoda augmentace s jizvou pouhých 2,5 cm

Přelomová metoda augmentace se silikonovými implantáty Motiva Ergonomix, umožňuje zvětšení prsou pomocí řezu v délce pouhých 2,5 cm. V případě použití běžných implantátů je přitom nutný řez nejméně 5 cm dlouhý.
Prostřednictvím speciální techniky se implantát Motiva Ergonomix stlačí na minimální velikost díky tzv. Insertion Sleeve, sterilnímu sáčku ve tvaru trychtýře. Před vložením implantátu se pomocí světelného háku pro lepší viditelnost (Motiva™ Ultralight LED Retractor),  vypreparuje přesná kapsa na zvolený implantát.
Tato velmi bezpečná technika, při níž je implantát vložen do prsů přes sterilní sáček, snižuje riziko rozvoje infekce kolem implantátů a předchází riziku vzniku kapsulární kontraktury.
Cena sterilního sáčku: 11.000 Kč

 

Pro koho se zákrok hodí:

Tak zvaná augmentace pomůže ženám, které trápí malé či povislé poprsí. Ať už vlivem přírodních dispozic nebo v důsledku kojení či hubnutí. Zvětšení prsou se doporučuje například u mladých dívek s méně vyvinutým poprsím nebo u žen, u kterých úbytek žlázy způsobil lehce povislý tvar prsou.
 

Kdy na operaci jít:

Obecně kdykoli, pokud zrovna neplánujete otěhotnět. V tomto období se totiž může velikost prsou výrazně změnit. Maminkám se doporučuje počkat minimálně 6 měsíců po ukončení kojení.
 

Jaký výsledek čekat:

Obvykle provádíme zvětšení o jednu až dvě velikosti. Kromě toho je možné provést také modelaci u asymetrických nebo povislých prsou. Vždy ale postupujeme tak, abychom zachovali maximálně přirozený vzhled.
 

Příprava na operaci:

Jako před každou operací, tak i před augmentací je nutné vynechat některé léky obsahující kyselinu acetylsalicylovou či léky ovlivňující srážlivost krve. Před operací je nutné podstoupit předoperační vyšetření. Někteří lékaři vyžadují také sonografické či mamografické vyšetření prsou. K operaci se klientka dostaví nalačno, po provedení hygieny, s umytými vlasy a samozřejmě nenalíčená.
 

Jak zákrok probíhá:

Operace, která trvá přibližně 1 – 2 hodiny, se provádí v celkové anestezii. Implantát se vkládá do 3 – 4 cm dlouhého řezu, který vede v rýze, kde se prs setkává s hrudníkem, nebo skrz tmavou kůži okolo bradavky. Poté se tupou preparací tkáně vytvoří kapsa, do které se vkládá implantát. Důležité je, aby implantáty byly plně překryté, jinak mohou být viditelné a mohou vypadat nepřirozeně. Podrobně Vám vše vysvětlíme a ukážeme přímo v klinice.
 

Jak dlouhá bude hospitalizace:

Obvykle stačí jeden den, dovolenou si však kvůli bezpečnému hojení naplánujte na dva týdny. Sport a zátěžové aktivity doporučujeme vynechat na čtyři týdny.
 

Co vás čeká po operaci:

Na klinice klientky zůstávají 1 – 2 dny, stehy se odstraňují 7. – 10. den po operaci. Po zákroku je nutné dodržet 4 týdenní nošení speciální kompresní podprsenky. Klientkám se doporučuje masáž prsů, která je prevencí proti vytvoření vazivového pouzdra kolem implantátu. Po operaci je čeká kontrola na klinice ke zhodnocení výsledku. Prsní implantáty se vyrábějí z velmi odolného materiálu a jejich zničení je téměř nemožné, proto na ně poskytují dodavatelé doživotní záruku.
 

Máte otázky?

Rádi vám je zodpovíme přímo na klinice.
 

Před a po

augmentace, impl. Motiva ERDS 285ml, pod sval, 6 týdnů po operaci
augmentace impl. Motiva 320ml Demi pod sval, použit sáček, 2 měsíce po operaci
augmentace impl. Motiva 425 ml Demi, pod sval, 2 měsíce po operaci
augmentace impl.Motiva 275, pod sval, 4 měsíce po operaci
augmentace s modelací, 2 měsíce po operaci
augmentace modelací, impl. Motiva 320ml a 340ml, 4 měsíce po operaci
augmentace, impl. Mentor 375 ml, pod sval, 3 měsíce po operaci
augmentace, impl. Nagor, 420 ml, pod sval, 3 měsíce po operaci
augmentace, impl. Polytech 315ml, pod sval, rok od operace
 zvětšení prsním implantátem (s použitím sáčku)
Cena zákroku
Implantáty Nagor
Od 65 000 Kč
Implantáty Mentor
Od 72 000 Kč
Implantáty Motiva
Od 77 000 Kč
Implantáty Polytech
Od 71 000 Kč
Implantáty B-Lite
Od 94 000 Kč
Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.

Zákrok provádí

MUDr. Tomáš Beneš
Plastický chirurg
MUDr. Miloš Križko
Plastický chirurg
MUDr. Jiří Bayer
Plastický chirurg

Co byste měli vědět o zákroku

Uváděná cena zákroků je orientační. Může se změnit po osobní konzultaci.
Zákrok se platí předem.
Vlastní předoperační vyšetření je velké plus, není však podmínkou. Lze jej také zajistit na naší klinice v den operace.

Proměny před a po našich klientů

liposukce 5 partií, augmentace, rhinoplastika
augmentace s modelací

Co říkají naši klienti

Před 6 týdny jsem podstoupila Augmentaci prsou Motiva Ergonomix. Nečekala jsem jaký hladký průběh bude operace mít a jak krásně o mě bude postaráno. Pan doktor Hýža a celý tým jsou jedničky, cítila jsem se tam jak na dovolené. Bolest skoro žádná, po pár dnech už jsem mohla normálně fungovat a teď už ani nevím že jsem na nějaké operaci byla - už jsou moje :-) Celému týmu Formé moc děkuji.
Eva
29 let

Mohlo by vás zajímat

Vaše nejčastější obavy ze zákroku se často týkají bolesti: “Budu při zákroku něco cítit? Nebude to bolet? Jak dlouho budu po zákroku bolavá?”
Vzpomenete si na dvě slova, která váš život převrátila úplně naruby? “Jste přijata.”, “Máte výpověď.”, “Miluji tě.”, “Ahoj Pavle.” Ne? Určitě s námi budete souhlasit, když řekneme, že to byla tato: “Jste těhotná.”

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak.
Máte otázky nebo potřebujete druhý názor?
Poraďte se s našimi chirurgy.
Domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma.
Jméno a příjmení
E-mail
Dotaz
Odeslat
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku