MUDr. Tomáš Beneš

Kompletní plastická chirurgie těla a hlavy včetně mikrochirurgie a rekonstrukční chirurgie. Specifikace plastických výkonů: Liposukce (Body jet liposukce), přenos tuku (nejčastěji do prsou, hýždí a ostatní částí těla), abdominoplastika, augmentace, modelace prsou, redukce prsou, kombinace augmentace prsou s přenosem tuku, gynekomastie, labioplastika, lift (různé části těla), implantáty do hýždí, lýtek, aplikace Botoxu, Kyseliny Hyalurnové, laser, blepharoplastika, kombinované zákroky (kombinace vícero zákroku po dobu jedné anestezie).

Osobní data

Datum narození 22. 5. 1976
Místo narození Košice, SR
Jazyk slovenština, angličtina, maďarština
Záliby hraje na bicí, věnuje se fusion jazzu, cestuje a holduje zimním extrémům a horské turistice
 

Lékařské vždělání a kvalifikace

  • 2000 - MUDr. - Univerzita P. J. Šafárika, Lékařská fakulta, Košice, Slovensko
  • 2003 - atestace I. stupně
  • 2007 - evropská atestace z plastické chirurgie
  • Od roku 2008 - je součástí týmu replantačního centra plastické chirurgie Univerzitní nemocnice v Košicích. Věnuje se mikrochirurgii.
  • Od roku 2009 - pracuje na soukromé klinice plastické chirurgie v Prešove, Slovensko
  • Od roku 2000 pracuje jako lékař na Klinice plastické chirurgie v Univerzitní nemocnici v Košicích na Slovensku.
  • Od roku 2013 je odborným garantem pro plastickou chirurgii na klinice Formé v Praze.
Operace MUDr. Beneše se vyznačují precizností a rychlostí a tím, že při výkonu klientům významně zkracuje dobu působení narkózy. Je specialistou především na plastiku prsou, břicha a hýždí a jako jeden z mála plastických chirurgů provádí kombinované operace během jedné narkózy. Mnoho vynikajících referencí získává i od zahraničních, především anglických klientů.

Fotografie před a po

Zvětšení a vytvarování prsou

Jaké zákroky provádí

Recenze na MUDr. Tomáš Beneš

Máme pro vás stále otevřeno. Formé clinic je zdravotnické zařízení. Návštěva kliniky a veškeré zákroky jsou v souladu s aktuálními vládními opatřeními COVID-19 platnými v České republice.

Máte dotaz nebo se chcete domluvit na konzultaci?

Rozhodnout se pro zákrok není jen tak. Máte otázky nebo potřebujete druhý názor? Poraďte se s našimi chirurgy. Domluvte si nezávaznou konzultaci ZDARMA.
Abychom společně našli vhodný termín konzultace co nejrychleji a probrali vaše případné dotazy, napište nám prosím telefonní číslo a my vám rádi zavoláme..
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Zadejte telefonní číslo v mezinárodním formátu (+420...).
Dotaz
Odeslat
Odesláním formuláře souhlasíte se
Tento web používá cookies, abychom ho pro vás mohli neustále zlepšovat. V případě, že nechcete, aby se na těchto stránkách cookies načítaly, můžete si je vymazat a vypnout v nastavení prohlížeče.
V pořádku